Merhaba Misafir, Hoşgeldiniz.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

veya Kayıt ol
VİP Üyelik Nasıl Alınır?

PHP PHP - Türkiye Cs Gaming

Xeo

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Aktiflik Skoru
0
Server IP
cs.alexitexasgaming.com
Silah
Deagle

AsusRogStrix

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Aktiflik Skoru
0
Server IP
78.142.34.142:27020
link yok mu abi ?

eem212

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Aktiflik Skoru
0
Server IP
46.20.15.10
Silah
AWP
deneyelim bakalım

xaspendosx

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Aktiflik Skoru
0
Silah
AWP
Merhaba, Değerli Forum takipçileri.

Türkiye CS Gaming Web Tasarımını Sizlerle paylaşacağım.

İndirme Linkini istek gelirse koyacağım. Yorumları bekliyorum...

Görsel Destekler;
Ekli dosyayı görüntüle 323Ekli dosyayı görüntüle 324Ekli dosyayı görüntüle 325Ekli dosyayı görüntüle 326Ekli dosyayı görüntüle 327Ekli dosyayı görüntüle 328Ekli dosyayı görüntüle 329Ekli dosyayı görüntüle 330Ekli dosyayı görüntüle 331Ekli dosyayı görüntüle 332

Sistem Kurulu;
Öncelikle indirilen dosya içeriğinde bulunan (turkiyegaming) adlı dosyada site dosyaları mevcuttur. Diğer dosya da ise SQL Bağlantıları için Hem Web Site nin SQL i hem de server list için SQL bulunmaktadır.
NOT: Adım adım takip ederek yapınız.

1. Rar içinde bulunan turkiyegaming dosyasını MASAÜSTÜ'NE gönderin.
  2. Turkiyegaming dosyasında bulunan &turkiyecsgaming dosyasında config.php bölümünü kendi bilgilerinize göre doldurun.
  3. Sunucu SQL için de lgsl_files klasöründe bulunan lgsl_config.php yi düzenleyiniz.
  4. Site içiersindeki .htaccess dosyasına çok iyi bakmanızı öneririm. Tek bir hatada sayfa görüntünüzü bozabilir. O yüzden tüm ayarlarınızı &turkiyecsgaming / lang.php üzerinden yapın. Zaten Her şey orada ;)
Hadi kolay gelsin yapamazsanız video çekerim diyecem ama zaten yaparsınız basit hadi göreyim sizi daha fazla uğraştırmayın beni.
SQL bağlantısı içini de anlatmıyorum zaten php bölümüne girdiyseniz biliyorsunuzdur.

Download - İndirme Linki;

[Gizli içerik]
özel link atarmısın rica etsem